Logotyp Ongeo.pl
503 392 404
kontakt@ongeo.pl

OnGeo Nieruchomości - usługi dla biur nieruchomości

Głosów: 11, średnia ocen: 4.9
mock

Wśród rozwiązań dostępnych na naszych platformach każdy specjalista sprzedaży nieruchomości znajdzie rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb swojej firmy. Niezależnie od tego, czy w ofercie ma niewielką liczbę wyselekcjonowanych nieruchomości, czy pośredniczy w sprzedaży bardzo dużej ilości ogłoszeń, działa lokalnie czy w skali całego kraju. 

OnGeo.pl to cały zestaw rozwiązań informatycznych umożliwiających dostęp do informacji na temat lokalizacji i istotnych cech każdej nieruchomości w Polsce. Serwis OnGeo łączy usługi portalu nieruchomości z narzędziami wspierającymi procesy decyzyjne, służy do pozyskiwania, generowania i prezentowania informacji charakteryzujących potencjał inwestycyjny wskazanej nieruchomości.

Geoportal Nieruchomości OnGeo.pl

Ogłoszenia wystawione na OnGeo Nieruchomości docierają do większej grupy odbiorców. Dzięki zastosowaniu narzędzia interaktywnej mapy do prezentacji ofert oraz innym usługom oferowanym przez geoserwis użytkownicy znajdują w OnGeo.pl więcej niż na typowych portalach ogłoszeń nieruchomości.

Konto biznesowe specjalnie dla biur nieruchomości

Konto na naszym portalu daje dostęp do intuicyjnego systemu zarządzania ogłoszeniami, własnej podstrony z ofertami nieruchomości tylko Twojego biura, rozbudowanego API geokodowania i możliwości wykorzystania mapy OnGeo na własnych stronach.

Raporty o Terenie OnGeo.pl

Raporty są doskonałym wsparciem podczas sprzedaży nieruchomości. Klienci biur nieruchomości mają dużo pytań dotyczących kwestii formalno-prawnych dotyczących sprzedawanych działek, domów lub mieszkań. Niezależna analiza, jaką jest Raport o Terenie OnGeo jest dla klienta dodatkową wartością informacyjną o nieruchomości, co znacznie usprawnia proces sprzedaży.

Pobrany raport może zostać wykorzystany jako załącznik do oferty sprzedaży lub prezentacji nieruchomości, co znacznie poprawi odbiór i podniesie wiarygodność informacji przekazywanych potencjalnemu klientowi. Uzyskana informacja może ułatwić realizację procedur administracyjnych, związanych z uzyskiwaniem różnego rodzaju pozwoleń.

Co zawiera Raport o Terenie?

W ramach usługi dla biur nieruchomości, nasi Klienci mają możliwość współpracy abonamentowej dostosowanej do ilości generowanych Raportów o Terenie oraz pozostałych usług OnGeo. Szczegóły współpracy są ustalane indywidualnie z każdym Klientem!

OnGeo Ceny - baza cen transakcyjnych i wartości nieruchomości

Najnowsza aplikacja geoportalu – OnGeo Ceny została stworzona z myślą o pracy osób zawodowo zajmujących się rynkiem nieruchomości. Zapewnia dostęp do narzędzi umożliwiających prowadzenie własnych baz cen transakcyjnych i wartości nieruchomości oraz pozwala na dostęp do bazy cen nieruchomości tworzonej przez innych rzeczoznawców i specjalistów rynku nieruchomości. Dostęp do bazy cen sfinalizowanych transakcji nieruchomości, pochodząca z aktów notarialnych kupna – sprzedaży, stanowi rzetelny argument w rozmowach z kupującymi nieruchomość. Baza wartości nieruchomości sporządzanych przez rzeczoznawców majątkowych w operatach szacunkowych ułatwi ustalenie z klientem optymalnej ceny nieruchomości.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości, możesz już teraz bez zobowiązań i zupełnie za darmo przetestować działanie serwisu, w tym celu SKONTAKTUJ SIĘ Z KONSULTANTEM

OnGeo API - Specjalne rozwiązania dla biur nieruchomości

OnGeo Services to gotowe narzędzia interaktywnych map, wyszukiwarek działek, adresów i kodów pocztowych oraz geokodowania, które dzięki przejrzystemu interfejsowi API można wykorzystać w dowolnym portalu lub aplikacji. To łatwy i prosty sposób na jeszcze lepsze prezentowanie ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Prosty mechanizm API umożliwia samodzielne tworzenie aplikacji internetowych opartych o narzędzia mapy (usługa OnGeo Business Maps) i lokalizację (OnGeo Search i OnGeo Geocoding). Usługa jest bezpłatna do określonej liczby transakcji.

Usługi dla biur nieruchomości oferowane przez OnGeo.pl

Indywidualne analizy i ekspertyzy m. in. analiza potencjału inwestycyjnego terenów, wyszukiwanie terenów spełniających określone kryteria oraz wiele innych;

  • Raporty o Terenie OnGeo;
  • Platforma ogłoszeń nieruchomości;
  • Narzędzia umożliwiające ich zastosowanie we własnych rozwiązaniach portalowych: geokodowanie działek i adresów, wyszukiwarka działek i adresów oraz interaktywna mapa OnGeo.

Usługi dla biur nieruchomości w geoportalu OnGeo.pl – skorzystaj już dziś!

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, napisz do nas korzystając z poniższego formularza. 

Kontakt


Administratorem Państwa danych osobowych jest firma OnGeo AL7 A. Łabaj Spółka komandytowa Sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Józefa Marcika 4, 30-443 Kraków.Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych OnGeo z adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności

Zadzwoń
(pracujemy w dni robocze w godz. 8:00 - 16:00)

Szczepan Sołtysik

Analityk rynku nieruchomości, przedstawiciel portalu OnGeo.pl.

Zdiagnozuj działkę.

Wyszukaj na mapie!

Wpisz: nazwę gminy, nazwę miejscowości lub dzielnicę oraz numer działki, a następnie wybierz działkę z listy podpowiedzi. Np.: Wieliczka, Mała wieś, 63
Wpisz nazwę gminy, miejscowości, nazwę ulicy, numer adresowy. Np.: Wieliczka, ul. Górnicza 10

Ostatnie artykuły

Komentarze (0)

Brak