Blog OnGeo to niezależne źródło informacji dla każdego, kto ma otwarty umysł. Dostarczamy informacji, dzięki którym możemy świadomie kreować przyjazną przestrzeń.

Poruszamy tematy, które dotyczą organizacji przestrzeni. Wierzymy, że zrozumienie omawianych mechanizmów i zjawisk pomoże stworzyć przyjazną przestrzeń: rozsądnie zaprojektowaną i zarządzaną, w której innowacyjne rozwiązania służą człowiekowi, wpływają korzystnie na komfort i jakość życia, w której postęp nie zagraża naturze, a my czujemy się bezpiecznie.

W ramach platformy OnGeo.pl rozwijane są tematyczne serwisy takie jak:

  • OnGeo Raporty dla działki, to kompendium wiedzy o każdej działce w Polsce. Przydatny jest w każdej sytuacji kiedy chcemy zweryfikować jakie cechy kryje nieruchomość. Do sytuacji takich należy nie tylko kupno, czy sprzedaż nieruchomości, ale też określenie jaki potencjał inwestycyjny ma lokalizacja oraz jaką jakość życia gwarantuje jej rezydentowi.
    Główną zaletą Raportu o Terenie jest szybkość dostępu do informacji. Informacja dostępna jest "od ręki". Kilkaset cech działki prezentowanych jest w formie przejrzystego dokumentu, który wygenerujesz w 5 minut. Obecnie raport posiada do 50 stron opisu i ilustracji na temat jednej nieruchomości. Ręczne sporządzenie takiego raportu z dostępnych źródeł zajmuje od jednego do kilku dni pracy. Jeżeli cenisz sobie swój czas lub czas swoich pracowników to Raport o Terenie OnGeo jest dla Ciebie.
  • Geoportal Na Mapie to serwis, dzięki któremu szybko uzyskasz podstawowe informacje na mapie o dowolnej działce i jej otoczeniu. W Geoportalu udostępnione zostały przydatne narzędzia do pomiarów z wykorzystaniem GPS (Geoportal na urządzenia mobilne), wyszukiwarki działek i adresów, przydatne podkłady mapowe z granicami działek, m.in.: mapa satelitarna, mapa solarna. Dodatkowo dostępne są usługi: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych oraz Raport zobrazowań satelitarnych.

OnGeo AL7 A. Łabaj spółka komandytowa sp. k.
ul. Józefa Marcika 4, 30-443 Kraków
tel: 503 392 404
e-mail: kontakt@ongeo.pl

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieście w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego
NUMER KRS: 0000565289
NIP: 6793113238 REGON: 361985341