Analiza inwestycji

Powiadomienia o nowych ogłoszeniach nieruchomości na sprzedaż

Szczepan Sołtysik
2018-12-14
~2 min
Post zaktualizowany: 2021-04-08
Głosów: 63, średnia ocen: 5
uslugi-dla-biur-nieruchomosci

W Geoportalu Nieruchomości na Sprzedaż OnGeo.pl uruchomiliśmy dla Was usługę powiadomienia o nowych ogłoszeniach. Sprawdź jak to działa!

  • Powiadomienie o nowych ogłoszeniach to bezpłatna usługa dostępna w Portalu nieruchomości na sprzedaż OnGeo.pl
  • W portalu nieruchomości OnGeo.pl możesz za darmo publikować ogłoszenia sprzedaży działek, mieszkań i domów. 

Jak działa usługa powiadomienia o nowych ogłoszeniach?

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ogłoszeniach sprzedaży lub wynajmu działek, mieszkań lub domów, publikowanych w Geoportalu Nieruchomości na Sprzedaż OnGeo.pl musisz uruchomić usługę, zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Wybierz rodzaj ogłoszeń jakie Cię interesują, (skorzystaj z wyszukiwarki ogłoszeń nieruchomości na głównej stronie OnGeo.pl Nieruchomości na sprzedaż), poniżej rysunek przedstawiający wyszukiwarkę nieruchomości

Wyszukiwarka
wyszukiwarka ofert sprzedaży

2. Po kliknięciu na przycisk “Wyszukaj” zostaniesz przekierowany do portalu nieruchomości. Jeżeli chcesz uszczegółowić wyszukiwanie ofert nieruchomości kliknij przycisk dodaj filtry, pojawi się okienko przedstawione na poniższej rysunku

Filtry
zaawansowane filtry

3. Po sprecyzowaniu rodzaju nieruchomości, której poszukujemy przechodzimy do ustawienia powiadomienia o nowych ogłoszeniach

W lewym dolnym rogu okna portalu nieruchomości znajduje się przycisk “Ustaw lokalizację na mapie”, postępuj zgodnie z poniższym opisem:

ustaw
ustawienie lokalizacji
  1. Kliknij w przycisk “Ustaw lokalizację na mapie” a następnie ustaw znacznik na mapie w lokalizacji, w której poszukujesz nieruchomości
  2. Wybierz zasięg (podawany w kilometrach w odległości od zaznaczonego na mapie punktu), z którego chcesz otrzymywać powiadomienia, kliknij przycisk “Gotowe”
  3. Teraz wystarczy podać e-mail, na który będą przychodzić informacje o nowych, podobnych ogłoszeniach. Aktywuj usługę za pomocą linka otrzymanego w powitalnym e-mailu.

4. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojego powiadomienia oraz je usunąć.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia z kilku lokalizacji lub dotyczące różnego typu ogłoszeń (np. mieszkania na wynajem w Gdańsku i domy na sprzedaż z Krakowa) musisz być zalogowany w Geoportalu OnGeo.pl.

Przejdź do strony “Rejestracja i logowanie” w serwisie OnGeo.pl.

Zalogowani Użytkownicy mogą ustawić 10 różnych powiadomień. Widok ustawień przykładowego powiadomienia o ogłoszeniach z poziomu konta użytkownika wygląda następująco:

powiadomienie
edycja kryteriów powiadomień

Powiadomienia o nowych nieruchomościach na sprzedaż będą przychodzić raz dziennie – z pełną listą wszystkich nowych, spełniających Twoje kryteria ogłoszeń.

Poniżej przedstawiamy filmik, prezentujący funkcjonalność “Powiadom o nowych ogłoszeniach” w portalu nieruchomości na sprzedaż OnGeo.pl

Sprawdź inne wpisy związane z nieruchomościami na sprzedaż na Blog OnGeo.pl.

Ogłoszenia nieruchomości na geoportalu OnGeo.pl to precyzyjna prezentacja sprzedawanej nieruchomości i jej przedstawienie na mapie — oraz szczegółowy opis, pozwalający poznać wszystkie mocne strony oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w Portalu OnGeo.pl.

Avatar: Szczepan Sołtysik
Szczepan Sołtysik

Redaktor i przedstawiciel portalu OnGeo.pl