Gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo

Gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo
Gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo
5 (100%) 2 votes

Gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo

Każdy kto zetknął się ze sprzedażą domu, wie że to spore wyzwanie. W artykule przedstawiamy jak przygotować ofertę, aby zachęcić potencjalnego kupca do wyboru wymarzonego domu oraz gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo. Ogłoszenia na Portalu Ongeo.pl są publikowane na okres 30 dni za darmo! Po upływie czasu bezpłatnej publikacji jest możliwość odświeżenia publikacji ogłoszenia za darmo o kolejne 30 dni.

Portal Ongeo Nieruchomości to ogólnopolski serwis do wystawiania ogłoszeń nieruchomości. OnGeo.pl daje możliwość publikacji ogłoszeń na sprzedaż i wynajem m.in.: domów, działek, mieszkań czy lokali użytkowych.

Ogłoszenia w portalu OnGeo.pl

dom na sprzedaż

Ogłoszenia sprzedaży domów prezentowane są na interaktywnej mapie co zapewnia wygodny sposób prezentowania i wyszukiwania ofert. W portalu OnGeo.pl Nieruchomości możemy zawęzić wyszukiwania do dokładnego położenia oraz ceny nieruchomości. Wyszukanie domu na mapie daje dużo korzyści dla kupującego, przede wszystkim ma możliwość dotarcia do informacji dotyczącej samej nieruchomości. Atutem jest możliwość porównania ofert oraz wygenerowania Raportu o terenie, w celu sprawdzenia nieruchomości (dowiedz się więcej o Raportach o terenie).

Jakie są korzyści korzystania z OnGeo.pl Nieruchomości:

• Nowatorskie rozwiązanie, które umożliwia prezentację ogłoszeń na mapie;
• Bezpłatna publikacja ofert w najwyższej skali mapy;
• Przejrzysta i intuicyjna prezentacja oferty sprzedaży nieruchomości;
• Zestawienie informacji o cechach nieruchomości;
• Podniesienie wiarygodności oferty po przez prezentację zbliżonej lub dokładnej lokalizacji.

Obejrzyj filmik instruktażowy i zamieść ogłoszenie na portalu OnGeo.pl Nieruchomości

dodaj bezpłatne ogłoszenie

Nic Cię to nie kosztuje, a zyskujesz pewność oraz wiarygodność ogłoszenia. Aby dodać darmowe ogłoszenie domu musisz zarejestrować się w portalu. Na początku dodawania ogłoszenia musisz wybrać kategorię np. dom i przejdź dalej. Następnym krokiem będzie opisanie dokładnych parametrów nieruchomości, którą chcesz wystawić do sprzedaży. Dlatego dopracuj szczegółowo informacje oraz opis domu. Pamiętaj o umieszczeniu zdjęć – to podnosi atrakcyjność ogłoszenia. W Ongeo.pl Nieruchomości możesz dodać nawet do 32 zdjęć. Do ogłoszenia warto dodać filmik z ofertą domu.
Na portalu jest możliwość wyróżnienia ogłoszenia, koszt takiej publikacji zależny jest od okresu, w którym jest wystawione oraz od skali mapy. Możesz odpłatnie wydłużyć okres publikacji, wyróżnić lub skorzystać z darmowego wariantu. To w jakiej skali pojawi się ogłoszenie, zależy widoczność Twojego ogłoszenia.  W serwisie OnGeo.pl także można opublikować ogłoszenia na cały rok – od 14,76 zł w skali ulicy. Więcej szczegółów zamieszczania ogłoszeń znajdziesz w Cenniku.

Oferta dla biur nieruchomości

Geoportal OnGeo.pl to także oferta dla biur nieruchomości, pośredników i deweloperów, dzięki czemu mogą zarządzać ogłoszeniami, własnymi podstronami z ogłoszeniami nieruchomości z biura czy możliwości wykorzystania mapy OnGeo na własnych stronach. Eksport danych jest darmowy!

Więcej o ofercie automatycznego eksportu opisaliśmy w artykule:

Darmowy eksport ofert na portal nieruchomości OnGeo.pl – usługi dla agencji nieruchomości

W serwisie dostępne są m.in. narzędzia takie jak:

Raporty o terenie

OnGeo.pl API

OnGeo Ceny

OnGeo Blog


Related Posts

Informacje o nieruchomościach – Sprawdź co zawiera Raport o Terenie OnGeo.pl

Informacje o nieruchomościach – Sprawdź co zawiera Raport o Terenie OnGeo.pl

Informacje o nieruchomościach – Sprawdź co zawiera Raport o Terenie OnGeo.pl3.6 (71.11%) 9 votes OnGeo.pl oferuje usługę dostępu do informacji o terenie dla dowolnego obszaru w Polsce- Raport o Terenie. Każdy, kto jest zainteresowany zdobyciem informacji o wybranej nieruchomości może w parę minut pobrać zestaw […]

Jak odrolnić działkę? Przekształcenie działki rolnej na budowlaną

Jak odrolnić działkę? Przekształcenie działki rolnej na budowlaną

Jak odrolnić działkę? Przekształcenie działki rolnej na budowlaną3.7 (74.4%) 25 votes Inwestycje budowlane, zarówno deweloperskie jak i prywatne, wiążą się przede wszystkim z zakupem działki. Jednakże grunty przeznaczone pod zabudowę mają wyraźnie wyższą cenę niż tereny rolne. Jednym ze sposobów tańszego pozyskania terenu pod budowę […]2 thoughts on “Gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *