Logotyp Ongeo.pl
503 392 404
kontakt@ongeo.pl

Gdzie wystawić działkę na sprzedaż za darmo?

Głosów: 14, średnia ocen: 4.7
mock

Zastanawiasz się gdzie wystawić ogłoszenie sprzedaży działki, a może sam poszukujesz miejsca gdzie chciałbyś zbudować dom? W dzisiejszym artykule dowiesz się gdzie wystawić działkę na sprzedaż za darmo oraz jak skutecznie sprzedać działkę. Serwis OnGeo.pl podpowiada jak to zrobić.

 • Na portalu OnGeo.pl Nieruchomości możesz wystawić ogłoszenie sprzedaży działki, domu lub mieszkania za darmo. 
 • Dodatkową zaletą Twojego ogłoszenia mogą być dodatkowe informacje o nieruchomości i jej otoczeniu, które możesz pobrać w Raporcie o terenie. 

Ogłoszenia działek w serwisie OnGeo.pl na mapie

Geoportal OnGeo.pl Nieruchomości to zbiór ofert działek, mieszkań czy domów na mapie przedstawionych w sposób przejrzysty. W ogłoszeniu z działką możesz wskazać dokładną lokalizację podając dokładny adres na mapie, gdzie widzisz rzeczywistą lokalizację, granice oraz kształt działki. 

Jeśli sam wystawiasz ogłoszenie, to po uzupełnieniu go o Raport o Terenie OnGeo.pl, dajesz kupującym pełny zakres informacji. Taka informacja jest świetnym uzupełnieniem oferty sprzedaży lub prezentacji nieruchomości, co podniesie wiarygodność oferty.

Obejrzyj filmik instruktażowy i zamieść ogłoszenie na portalu OnGeo.pl Nieruchomości

Ogłoszenia działki na portalu nieruchomości możesz zamieszczać bezpłatnie.

dodaj

Geoportal Nieruchomości – oferta dla biur nieruchomości

OnGeo.pl Nieruchomości udostępnia zarówno biurom nieruchomości, jak i pośrednikom i deweloperom darmowy eksport ofert nieruchomości. Napisz do nas zgłoszenie na adres: kontakt@ongeo.pl Dzięki zastosowanym narzędziom interaktywnej mapy do prezentacji ofert oraz innych usług w portalu OnGeo.pl, użytkownicy znajdą więcej informacji niż na typowych portalach ogłoszeń nieruchomości.

W serwisie dostępne są narzędzia takie jak:

 • Mapa satelitarna oraz mapa działek;
 • Wyszukiwarka działek oraz adresów;
 • Raporty o Terenie;
 • Narzędzia geokodowania.
Gdzie wystawić działkę na sprzedaż za darmo?
Gdzie wystawić działkę na sprzedaż za darmo?

Zdiagnozuj działkę w Raporcie o Terenie w OnGeo.pl

Raport o Terenie zawiera zestaw danych dotyczący określonej działki lub miejsca w postaci raportu. Każdy raport pobierzesz w zaledwie 5 minut o wybranej nieruchomości. Wystarczy jeśli wskażesz na mapie punkt bądź narysujesz wybrany obszar aby otrzymać bardzo szczegółową charakterystykę interesującego Cię terenu. Raport o Terenie to narzędzie, dzięki któremu uzyskasz w szybki oraz przejrzysty sposób informacje.

Geoportal
Przejdź do strony Geoportalu OnGeo.pl i pobierz raport

Co zawiera Raport o Terenie?

 • Cechy terenu nieruchomości;
 • Położenie nieruchomości;
 • Aktualne miejscowej plany zagospodarowania przestrzennego;
 • Pozwolenia na budowę;
 • Potencjalne zagrożenia i uciążliwości m.in. hałas, tereny zalewowe, osuwiska, zanieczyszczenie powietrza, linie energetyczne
 • Fizjografię terenu, ograniczenia formalnoprawne, informacje o demografii
 • INNE, ZOBACZ JAKIE

Zdiagnozuj działkę.

Wyszukaj na mapie!

Wpisz: nazwę gminy, nazwę miejscowości lub dzielnicę oraz numer działki, a następnie wybierz działkę z listy podpowiedzi. Np.: Wieliczka, Mała wieś, 63
Wpisz nazwę gminy, miejscowości, nazwę ulicy, numer adresowy. Np.: Wieliczka, ul. Górnicza 10

Ostatnie artykuły