Rynek nieruchomości

Sprzedaż działki, mieszkania lub domu publikuj na OnGeo.pl - serwis ogłoszeń nieruchomości

Szczepan Sołtysik
~2 min
Głosów: 65, średnia ocen: 5
ongeo_blog_toper

Użytkownicy serwisu nieruchomości na sprzedaż OnGeo.pl mogą skorzystać z możliwości darmowej publikacji ogłoszeń nieruchomości, takich jak: wynajem lub sprzedaż działki, mieszkania, domu. Istnieje również możliwość publikacji ogłoszeń sprzedaży nieruchomości nietypowych, np. hotele, restauracje, hale, magazyny, garaże, zbiorniki i wiele innych.

  • Lokalizacja nieruchomości to jeden z najważniejszych czynników mających wpływ na cenę działki, mieszkania lub domu. 
  • Pod lokalizację usług większym największe zainteresowanie nabywców jest w dużych skupiskach zabudowy, centrach miast lub przy trasach komunikacyjnych.
  • Dla niektórych lokalizacji sprzedaż lub najem nieruchomości w okresie 30, 60 a nawet 90 dni to zbyt krótki czas by znaleźć nabywcę.
  • W Serwisie OnGeo.pl można opublikować każde ze swoich ogłoszeń na cały rok w bardzo korzystnej cenie, bo już od 14,76 zł (publikacja ogłoszenia na rok w skali ulicy).

Lokalizacja ma znaczenie, ogłoszenie wynajmu lub sprzedaży działki na mapie

W portalu OnGeo.pl Nieruchomości ogłoszenia sprzedaży nieruchomości, prezentowane są na interaktywnej mapie. Każda osoba zainteresowana zakupem nieruchomości przeglądając oferty nieruchomości w OnGeo.pl zyska najważniejszą informację tj. lokalizację sprzedawanej działki, domu lub mieszkania.

Lokalizacja nieruchomości to jeden z najważniejszych czynników mających wpływ na cenę działki, mieszkania lub domu. Wraz ze wzrostem atrakcyjności lokalizacji wzrasta cena nieruchomości. Większą popularnością cieszą się np. nieruchomości położone w sąsiedztwie użytków zielonych i z dobrym połączeniem komunikacyjnym- w przypadku przeznaczenia mieszkaniowego. Pod lokalizację usług większym największe zainteresowanie nabywców jest w dużych skupiskach zabudowy, centrach miast lub przy trasach komunikacyjnych.

Poniżej prezentujemy widok portalu z prezentacją na mapie oferty na sprzedaż działki, gdzie prezentowana jest dokładna lokalizacja i granice ewidencyjne nieruchomości.

Sprzedaż

 

Specjalna oferta, publikuj ogłoszenie na sprzedaż działki na okres 1 roku!

Dotychczasowe analizy wykazały, że dla niektórych lokalizacji sprzedaż lub najem nieruchomości w okresie 30, 60 a nawet 90 dni to zbyt krótki czas by znaleźć nabywcę. Dlatego tylko w Serwisie OnGeo.pl możecie opublikować każde ze swoich ogłoszeń na cały rok w bardzo korzystnej cenie, bo już od 14,76 zł (publikacja ogłoszenia na rok w skali ulicy).

Dodaj ogłoszenie na rok

Sprawdź szczegółowy CENNIK zamieszczania ogłoszeń w serwisie nieruchomości na sprzedaż OnGeo.pl.

Dodaj bezpłatne ogłoszenia sprzedaży działek, domów lub mieszkań w OnGeo.pl

Możesz również dodawać ogłoszenia sprzedaży nieruchomości bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów! Ogłoszenie będzie publikowane na okres 30 dni. Wraz z upływem okresu bezpłatnej publikacji ogłoszenia sprzedaży możesz przedłużać publikację o kolejny miesiąc, oczywiście za darmo. Operację przedłużania publikacji o kolejny miesiąc można powtarzać dowolną ilość razy!

dodaj

Poniżej prezentujemy filmik, pokazujący jak dodawać ogłoszenia sprzedaży nieruchomości w OnGeo.pl

Poznaj inne usługi dostępne na platformie OnGeo.pl

Serwis OnGeo.pl to dostęp do wielu usług i narzędzi mapowych i lokalizacyjnych, które mogą być pomocne w sprzedaży lub zakupie działki. W ramach platformy rozwijane są tematyczne serwisy takie jak:

OnGeo Raporty o terenie – narzędzie analityczne generujące zestawienia i mapy dotyczące wskazanego terenu z punktu widzenia inwestycyjnego i poznawczego terenu.

OnGeo Services – serwis udostępniający usługi, interaktywnej mapy, wyszukiwarek działek i adresów oraz wiele innych przydatnych narzędzi mapowych i lokalizacji. Dzięki udostępnionym interfejsom API możesz wykorzystać narzędzia w dowolnym portalu.

OnGeo Blog – wiele artykułów związanych z tematyką nieruchomości, analizy na mapach, porady formalno-prawne, opis etapów procesu inwestycyjnego i wiele innych.

Avatar: Szczepan Sołtysik
Szczepan Sołtysik

Redaktor i przedstawiciel portalu OnGeo.pl