Porady OnGeo

Gdzie wystawić mieszkanie na sprzedaż za darmo?

Katarzyna Krzak
2020-02-04
~2 min
Post zaktualizowany: 2021-04-22
Głosów: 65, średnia ocen: 5
2019-09-12-odleglos-budynku-od-granicy-dzialki

W dzisiejszych czasach, najlepszym i najskuteczniejszym miejscem sprzedaży lub kupna mieszkania jest Internet. Możemy znaleźć wiele serwisów sprzedaży mieszkań – zarówno płatnych, jak i bezpłatnych, które umożliwiają zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży mieszkań. Coraz więcej osób w taki sposób szuka swojego mieszkania, choćby dlatego że jest to szybsze i dużo prostsze. Jednym z takich serwisów jest Portal OnGeo Nieruchomości. Możesz tu zamieścić mieszkanie na sprzedaż za darmo.

  • Ogłoszenia sprzedaży mieszkania w serwisie OnGeo.pl można dodawać bez ponoszenia kosztów. 
  • Geoportal OnGeo prezentuje oferty nieruchomości w sposób przejrzysty i efektywny.

Co to jest Portal OnGeo Nieruchomości

Geoportal OnGeo prezentuje oferty nieruchomości w sposób przejrzysty i efektywny na interaktywnej mapie oraz umożliwia wyszukiwanie ogłoszeń. Wraz z możliwością opcji wskazywania granic nieruchomości można dokładnie określić wartości choćby po przez zestawienie uwarunkowań fizycznych działki wraz z informacjami otaczającej działki sąsiedztwa. Jest to nowatorski pomysł promocji ogłoszeń w formie wyróżnienia od ustalonej skali mapy. Wyróżnione ogłoszenie jest bardziej widoczne w większym oddaleniu mapy, a dzięki temu zostanie pokazane w pierwszych pozycjach ogłoszeń, a co za tym idzie zapewni większą ilość wyświetleń ogłoszeń.

Dodaj ogłoszenia sprzedaży mieszkań za darmo w OnGeo.pl

Ogłoszenia sprzedaży mieszkania w serwisie OnGeo.pl można dodawać bez ponoszenia kosztów. Takie ogłoszenie będzie widoczne przez 30 dni. Po upływie publikacji, można przedłużyć ogłoszenie za darmo, o następny miesiąc. na Portalu możesz zamieścić mieszkanie na sprzedaż za darmo lub inną nieruchomość np. dom czy działkę.

dodaj

Na portalu nieruchomości jest możliwość wyróżniania ogłoszeń, a koszt takiej publikacji będzie zależy od skali mapy, w której można je zobaczyć, ale również od okresu. Sprawdź CENNIK zamieszczania ogłoszeń w serwisie.

Raporty OnGeo.pl

Zanim kupisz mieszkanie, sprawdź co znajduje się w pobliżu. Bez wychodzenia z domu pobierz Raport o Terenie OnGego generowany automatycznie, zawiera informacje o położeniu i uwarunkowaniach formalnoprawnych. W Raporcie znajdziesz informacje m.in. takie jak położenie terenu, ograniczenia formalnoprawne, a także różne zagrożenia i uciążliwości, na które warto zwrócić uwagę.

Poniżej filmik, prezentujący Raporty o terenie w Geoportalu OnGeo.pl

Co jeszcze znajdziesz na platformie OnGeo.pl

Na platformie znajdziesz wiele innych usług i narzędzi lokalizacyjnych, które pomogą w sprzedaży lub zakupie działki m.in.:

Raporty o Terenie – analizy dotyczące nieruchomości
Ongeo API – mechanizmy interaktywnych map i narzędzi lokalizacyjnych
OnGeo Ceny – baza cen transakcyjnych i wartości nieruchomości
Blog OnGeo – porady, analizy i statystyki na mapie
OnGeo Nieruchomości

Zachęcam również do odwiedzenia artykułu: Gdzie wystawić dom na sprzedaż za darmo

Avatar: Katarzyna Krzak
Katarzyna Krzak

Redaktorka w serwisie OnGeo.pl