Geoportal nieruchomości OnGeo.pl – eksport ofert nieruchomości

Geoportal nieruchomości OnGeo.pl – eksport ofert nieruchomości
Geoportal nieruchomości OnGeo.pl – eksport ofert nieruchomości
4.8 (96%) 5 votes

Geoportal nieruchomości na sprzedaż OnGeo.pl dostarcza usługę eksportu ofert nieruchomości dla biur nieruchomości, pośredników i deweloperów za pośrednictwem najpopularniejszych programów do zarządzania bazą nieruchomości biura.

Usługa umożliwia automatyczną wysyłkę i późniejszą aktualizację Państwa bazy ofert nieruchomości w serwisie geoportal nieruchomości na sprzedaż OnGeo.pl.

Oferowany eksport ofert jest darmowy! Państwa oferty dotrą do większej liczby odbiorców, ponieważ serwis OnGeo nieruchomości  różni się od innych portali nieruchomości funkcjonujących na rynku. Dzięki zastosowaniu narzędzia interaktywnej mapy – jako podstawy prezentacji ofert oraz innym usługą oferowanym przez geoserwis użytkownicy często z dużym zainteresowaniem odwiedzają OnGeo.pl. W naszym serwisie użytkownicy korzystają z wielu dostępnych narzędzi, takich jak: geoportal mapy, mapa satelitarna, mapa działek, wyszukiwarka działek, wyszukiwarka adresów, plan zagospodarowania (MPZP), pozwolenie na budowę, zanieczyszczenia powietrza, obszary natura 2000, zagrożenie powodziowe, mapy geodezyjne i wiele innych informacji o nieruchomościach.

Usługa eksportu ofert wymaga jednorazowego ustawienia danych konta eksportowego, następnie wszystkie operacje wykonują się automatycznie. Użytkownik nie musi ustawiać za każdym razem zmian i wskazywać nowe nieruchomości do eksportu, jeżeli oferta jest w Państwa bazie i jest aktualna to automatycznie zostanie umieszczona w geoserwisie ogłoszeń nieruchomości ongeo.pl.

Obecnie współpracujemy z następującymi dostawcami aplikacji:

GALACTICA VIRGO

ASARI

IMO

ESTI CRN

AGENCJA5000

MEDIA RENT

ASARI

INSTRUKCJA:

Aby rozpocząć eksport swoich ogłoszeń na geoportal nieruchomości OnGeo wystarczy:

  • założyć konto biznesowe OnGeo;
  • wybrać program, za pomocą którego będą eksportowane ogłoszenia i zgłosić to nam na adres: kontakt@ongeo.pl Przygotujemy i wyślemy Państwu dane dostępowe do konta FTP, na które będą wystawiane pliki z ogłoszeniami;
  • wybranemu dostawcy aplikacji wówczas należy zgłosić eksport ofert na geoportal nieruchomości OnGeo. W przypadku programu, który nie ma na liście geoportalu OnGeo, klienci mają nadal możliwość ustawienia eksportu ofert na wskazane konto FTP. Wystarczy wówczas przesłać dostawcy programu otrzymane od nas dane (login, hasło, adres serwera FTP, format w jakim mają być przesyłane oferty). Format plików preferowany przez OnGeo to “Gratka”

Eksport ogłoszeń publikowanych w podstawowej skali ulicy jest BEZPŁATNY!

Import ofert nieruchomości do geoportalu nieruchomości OnGeo.pl gwarantuje publikację ofert w bardzo wysokiej jakości, ze wskazaniem ich lokalizacji na mapie. Oferty importowane są zgodnie z danymi ustawionymi w aplikacjach do zarządzania ofertami, z możliwością ich późniejszej edycji w OnGeo.pl.  Z prowadzonych badań wynika, iż dla większości osób poszukujących nieruchomości najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na decyzję o zakupie jest lokalizacja.

Aby zwiększyć widoczność swoich ofert i szybciej dotrzeć do szerszego grona odbiorców skorzystaj ze specjalnej oferty współpracy tylko dla kont biznesowych

W ramach konta biznesowego dla biur nieruchomości istnieje możliwość WSPÓŁPRACY ABONAMENTOWEJ dostosowanej do ilości promowanych ofert i korzystania z pozostałych usług OnGeo. Dowiedz się o innych narzędziach i usługach skierowanych do specjalistów z sektora nieruchomości, m.in.:

Szczegóły współpracy są ustalane indywidualnie z każdym Klientem!

Chcesz publikować więcej ofert i generować raporty w niższej cenie?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o umowę abonamentową: kontakt@ongeo.pl

*Jeśli korzystasz z programu do wysyłki ofert, którego nie ma na naszej liście zgłoś to nam. Postaramy się jak najszybciej dodać go do listy partnerów.


Related Posts

Jak odrolnić działkę? Przekształcenie działki rolnej na budowlaną

Jak odrolnić działkę? Przekształcenie działki rolnej na budowlaną

Jak odrolnić działkę? Przekształcenie działki rolnej na budowlaną3.8 (75%) 24 votes Inwestycje budowlane, zarówno deweloperskie jak i prywatne, wiążą się przede wszystkim z zakupem działki. Jednakże grunty przeznaczone pod zabudowę mają wyraźnie wyższą cenę niż tereny rolne. Jednym ze sposobów tańszego pozyskania terenu pod budowę […]

Koszty odrolnienia działki – przekształcenie działki rolnej na budowlaną

Koszty odrolnienia działki – przekształcenie działki rolnej na budowlaną

Koszty odrolnienia działki – przekształcenie działki rolnej na budowlaną4.2 (84.21%) 19 votes Uzyskanie decyzji o zmianie przeznaczenia gruntu rolnego na budowlany wraz z wyłączeniem go z produkcji rolnej związane jest z uiszczeniem należności i opłat rocznych. To jednak nie jedyne koszty odrolnienia działki – ile […]Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *