Analiza inwestycji

Mapa cen mieszkań Geoportal OnGeo.pl

Szczepan Sołtysik
~2 min
Głosów: 70, średnia ocen: 5
ongeo_1200x628px_18

Podejmując decyzję o kupnie mieszkania zaczynasz zastanawiać się jaka lokalizacja będzie odpowiednia. Nie bez znaczenia pozostaje też kwestia cen mieszkań. Informacje o cenach nieruchomości dostarcza mapa cen mieszkań, dostępna w Raportach o terenie Geoportalu OnGeo.pl.

Informacja o cenach mieszkań w najbliższym sąsiedztwie dla wybranej na mapie lokalizacji jest istotna jest nie tylko w momencie kupna mieszkania, ale także podczas sprzedaży swojej nieruchomości.

  • Mapa cen mieszkań jest częścią Raportu o Terenie OnGeo, na której znajdziesz np. dane dotyczące średniej ważonej cen mieszkań dla wybranego terenu, występujące najwyższe oraz najniższe ceny mieszkań na badanym terenie, mapę dotyczącą średnich cen mieszkań w promieniu 2 km od wybranej nieruchomości.
  • Podczas zakupu raportu sam decydujesz, które elementy w nim otrzymasz – możesz wybrać tylko te najważniejsze dla siebie.

Co to jest mapa cen mieszkań?

Mapa cen mieszkań to analiza obejmująca podstawowe statystyki określające średnią wartość cen mieszkań dla danego terenu oraz wartości skrajne najwyższą oraz najniższą cenę. Podana średnia wartość cen jest średnią ważoną, a nie wyłącznie średnią arytmetyczną skrajnych wartości mieszkań, co pozwala na bardziej realne oddanie rzeczywistych cen za m2.

Znajdziesz tutaj:

– dane dotyczące średniej ważonej cen mieszkań dla wybranego terenu,

– występujące najwyższe oraz najniższe ceny mieszkań na badanym terenie,

mapę dotyczącą średnich cen mieszkań w promieniu 2 km od wybranej nieruchomości.

Poniżej przedstawiono fragment Raportu o terenie, dotyczący średnich cen mieszkań:

mapy_cen_mieszkań
Raportu o terenie, dotyczący średnich cen mieszkań.

Dla jakich obszarów dostępna jest mapa cen mieszkań

Obecnie Mapa cen mieszkań dostępne są dla następujących lokalizacji:

Mapy cen mieszkań Kraków,

Mapy cen mieszkań Warszawa,

Mapy cen mieszkań Gdańsk,

Mapy cen mieszkań Gdynia,

Mapy cen mieszkań Sopot,

Mapy cen mieszkań Szczecin,

Mapy cen mieszkań Wrocław,

Mapy cen mieszkań Katowice,

Mapy cen mieszkań Łódź.

Jak uzyskać dostęp do mapa cen mieszkań?

Mapa cen mieszkań jest częścią Raportu o Terenie OnGeo. W raporcie oprócz mapy cen mieszkań znajdziesz inne cenne informacje dotyczące wybranej nieruchomości.

Wśród nich są dane dotyczące: cech terenu nieruchomości, jej położenia, fizjografii, ograniczeń formalnoprawnych (wydane pozwolenia na budowę w odległości 200 m, formy ochrony przyrody, strefy oddziaływania lotniska oraz miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego), możliwych do wystąpienia zagrożeń i uciążliwości (związane z powodziami, hałasem, osuwiskami, zanieczyszczeniem powietrza czy linii energetycznych). Dodatkowo uzyskasz informację o zaludnieniu w promieniu 5 km od wskazanej lokalizacji.

Podczas zakupu raportu sam decydujesz, które elementy w nim otrzymasz – możesz wybrać tylko te najważniejsze dla siebie.

Więcej informacji o Raportach o terenie znajdziesz w artykule na Blog OnGeo.pl:

Informacje o nieruchomościach – Sprawdź co zawiera Raport o Terenie OnGeo.pl 

Poniżej zamieszczamy prezentację multimedialną Raportu:

Avatar: Szczepan Sołtysik
Szczepan Sołtysik

Redaktor i przedstawiciel portalu OnGeo.pl