News

Podatek od nieruchomości zapłacisz blikiem

Monika Ojczyk
2024-02-06
~1 min
Głosów: 1, średnia ocen: 5
podatek od nieruchomości zapłacisz blikiem

W 44 gminach można już płacić podatek od nieruchomości BLIKiem przez aplikację mObywatel. “To fajne, wygodne i naprawdę ekologiczne rozwiązanie. Zachęcamy was do tego żebyście korzystali z takich rozwiązań” - apeluje szef resortu cyfryzacji. 

Minister cyfryzacji zachęca inne samorządy do dołączenia do projektu. Płatności w aplikacji są bezprowizyjne, więc użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów usługi. Dodatkowo, urzędy zyskują możliwość powiadamiania mieszkańców o płatnościach przez powiadomienia Push. 

Sprawdź, czy w Twojej gminie również zapłacisz BLIKiem - lista urzędów 

Sprawdź stawki podatku od nieruchomości dla Twojej działki

W Raporcie o terenie sprawdzisz aktualne stawki podatku od nieruchomości dla Twojej gminy. Ponadto dostaniesz link do źródła na podstawie którego ustalono stawki.

PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI 2024 - POBIERZ PRZYKŁADOWY RAPORT DLA DZIAŁKI

Informacje o podatku od nieruchomości w 2024 r. stanowią część tematu "Dane lokalne". 

Raport o Terenie OnGeo.pl to przyjazny portal umożliwiający gruntowną, automatyczną diagnozę działki pod kątem jej unikalnych cech terenu, wad, uciążliwości, zagrożeń i ograniczeń formalno-prawnych.

OnGeo.pl tworzą specjaliści z wielu branż - geodeci, geologowie, architekci, planiści, geoinformatycy i programiści. Gwarantujemy, że spędziliśmy całe miesiące, a nawet lata, nad najlepszą wizualizacją wielu danych przestrzennych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że Raport o działce to usługa na najwyższym poziomie

Avatar: Monika Ojczyk
Monika Ojczyk

Redaktorka prowadząca w OnGeo.pl. Analityczka danych i specjalistka rynku nieruchomości.