Współpraca

Invest BARR. Portal ogłoszeń sprzedaży nieruchomości

Monika Byś
2023-11-23
~3 min
Post zaktualizowany: 2023-11-24
Głosów: 13, średnia ocen: 5
invest barr

Invest BARR to lokalny serwis internetowy z ogłoszeniami sprzedaży i wynajmu nieruchomości inwestycyjnych na terenie miasta Bydgoszcz i okolic. Inicjatorem projektu jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, a wykonawcą firma SmallGIS - założyciel portalu OnGeo.pl

  • Serwis Invest BARR to platforma internetowa, administrowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego umożliwiająca bezpłatną wymianę informacji dotyczących sprzedaży i wynajmu nieruchomości inwestycyjnych
  • Głównym celem projektu jest zebranie w jednym miejscu jak najszerszego wyboru ofert sprzedaży nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic
  • Dowiedz się więcej o naszych projektach. Wybierz #zrealizowaneprojekty

Invest BARR. Portal ogłoszeń sprzedaży nieruchomości

Serwis Invest BARR to platforma internetowa, administrowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego umożliwiająca bezpłatną wymianę informacji dotyczących sprzedaży i wynajmu nieruchomości inwestycyjnych z przeznaczeniem m.in. pod funkcje magazynowe, produkcyjne i biurowe, z wyłączeniem terenów rolnych i mieszkalnictwa.

Zajrzyj na stronę projektu: https://invest.barr.pl

W 2022 roku organizacja European Business Services Association doceniła trud, jaki podejmuje Agencja BAAR i uznała Bydgoszcz jako jedno najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Miasto zostało też docenione podczas targów MIPIM w Cannes. W prestiżowym rankingu fDi European Cities and Regions of the Future 2022/2023 uplasowała się w pierwszej dziesiątce średnich miast europejskich.

Składową tego ogromnego sukcesu na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej jest platforma internetowa Invest BARR. Z dumą informujemy, że wykonawcą serwisu jest firma SmallGIS - grupa założycielka portalu OnGeo.pl. Dzięki zaangażowaniu specjalistów z wielu dziedzin i ścisłej współpracy z Agencją BARR, Bydgoszcz otrzymał narzędzie, które pomaga ocenić potencjał inwestycyjny nieruchomości inwestycyjnych i komercyjnych przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Portal jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale również intuicyjny. Wyszukiwarka pozwala na dokładne określenie kryteriów wyszukiwania, takich jak lokalizacja, cena, metraż czy typ nieruchomości. Ogłoszenia są bogato ilustrowane zdjęciami, dzięki czemu każdy zainteresowany może bez przeszkód zapoznać się z ich stanem i wyposażeniem. Każda oferta ma własny identyfikator i oznaczenie na mapie oraz szczegółowy opis inwestycji z podziałem na kategorię:

  • położenie,
  • informacje dotyczące nieruchomości,
  • charakterystyka obiektu,
  • połączenia transportowe,
  • istniejąca infrastruktura,
  • a także informacje dodatkowe, np. bezpośredni kontakt do właściciela.
Opis oferty inwestycyjnej na portalu invest.barr.pl
Opis oferty inwestycyjnej na portalu invest.barr.pl

O projekcie

Baza ofert inwestycyjnych powstała w 2020 roku. Głównym celem projektu jest zebranie w jednym miejscu jak najszerszego wyboru ofert sprzedaży nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic. Ogłoszenia są podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwo można znaleźć to, czego się szuka. Portal oferuje także szereg udogodnień, które ułatwiają wyszukiwanie, takich jak wyszukiwarka z precyzyjnymi parametrami czy bogata galeria zdjęć.

Oprócz ofert sprzedaży, na stronie https://invest.barr.pl można znaleźć także informacje o rynku nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. Znajdują się tam artykuły o cenach, trendach i aktualnych wydarzeniach związanych z nieruchomościami.

Zdiagnozuj swoją działkę w OnGeo.pl

Dzięki Raportom o terenie OnGeo.pl zyskasz wiedzę o swojej działce i jej najbliższym otoczeniu. Sprawdzisz m.in. klasę gruntu, uzbrojenie terenu, mpzp, formę ochrony przyrody, zagrożenia i uciążliwości, m.in. zagrożenia powodziowe i osuwiska.

Raport o terenie, to usługa dostępna dla każdego online, umożliwia wykonanie automatycznej diagnozy działki. To kompendium wiedzy o każdej działce w Polsce, przydatne w każdej sytuacji, kiedy chcemy zweryfikować jakie cechy kryje działka. Samo generowanie Raportu o działce trwa zaledwie 5 minut i odbywa się w trybie on-line.

Avatar: Monika Byś
Monika Byś

Redaktorka w OnGeo.pl. Analityczka danych i specjalistka rynku nieruchomości.