News

Webinarium dla agentów nieruchomości: Analiza działki na sprzedaż z Raportem o terenie OnGeo.pl™

Sylwia Zapiór
2024-05-17
~4 min
Głosów: 13, średnia ocen: 4.8
Webinar analiza działki na sprzedaż z Raportem OnGeo.pl

Chcesz się dowiedzieć, jak przyspieszyć proces analizy nieruchomości na sprzedaż? Zastanawiasz się, jak najszybciej pozyskać kompleksowe dane na temat badanej lokalizacji? Dołącz do bezpłatnego webinarium dla agentów nieruchomości: Analiza działki na sprzedaż z Raportem o terenie OnGeo.pl™! To niezwykła okazja, aby poznać dostępne na portalu OnGeo.pl narzędzia, które pozwolą zoptymalizować codzienną pracę agenta nieruchomości.

  • Zespół OnGeo.pl, specjalizujący się w gromadzeniu i przetwarzaniu danych przestrzennych, serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar poświęcony zagadnieniom analizy nieruchomości na sprzedaż.
  • Słyszymy się 4 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00.
  • Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji do poznania innowacyjnych rozwiązań, których wdrożenie pozwoli na optymalizację pracy i zdobycie konkurencyjnej przewagi na rynku.

Seminarium dla Agentów Nieruchomości Online 

Chcesz usprawnić swoją pracę, jako pośrednik nieruchomości? Zastanawiasz się czy są na rynku dostępne narzędzia, które pomogą Ci na optymalizację czasochłonnych procesów analizy lokalizacji? Chcesz sprawdzić jak GIS może się przydać pośrednikowi nieruchomości? – Dowiedz się tego na naszym webinarium! 

Zespół OnGeo.pl, specjalizujący się w gromadzeniu i przetwarzaniu danych przestrzennych, serdecznie zaprasza na webinarium dla pośredników nieruchomości poświęcone możliwościom szybkiej analizy działki na sprzedaż. Dowiedz się, jak w kilku kliknięciach pozyskać najpełniejsze informacje o aktualnym miejscowym planie przestrzennym, znajdujących się w pobliżu obszarach podlegających ochronie czy zamierzeniach budowlanych na sąsiednich działkach. Sprawdź, jak zdobyć informacje o uzbrojeniu działki w media, technicznych warunkach inwestycyjnych, zagrożeniach, a także o elementach wpływających na jakość życia na danym terenie. Ale to nie wszystko - nasza baza zawiera już ponad 40 tematów! 

Zobacz: Przykładowy Raport o terenie OnGeo.pl 

Korzystając z portalu OnGeo.pl otrzymujesz przejrzysty dokument, w pełni zrozumiały dla klienta. Raport można wykorzystać w całości lub też w poszczególnych częściach, które mogą stanowić atrakcyjne wzbogacenie przygotowywanych ofert. Podczas generowania Raportu o terenie OnGeo.pl™ sam decydujesz, jakie tematy chcesz pozyskać!

Seminarium rozpocznie się 4 czerwca 2024 roku punktualnie o godzinie 10:00.

📝💻

👉👉DOŁĄCZ DO WEBINARIUM wypełniając krótki FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.👈👈

 

Webinar dla agentów nieruchomości - analiza działki z Raportem o terenie OnGeo.pl
Webinar - Analiza działki z Raportem o Terenie OnGeo.pl

Dlaczego dostęp do informacji przestrzennej jest tak ważny w pracy agenta nieruchomości?

Pośrednik nieruchomości pozyskuje informacje na temat rozważanych przez klienta ofert, dokonując analizy lokalizacji. Analiza ta jest czasochłonna, bo informacji do zebrania jest bardzo dużo. Wymaga ona również połączenia informacji z wielu różnych źródeł. Podczas webinarium dla agentów nieruchomości pokażemy Ci , jak wykorzystanie technologii webGIS oraz baz danych przestrzennych pozwoli zoptymalizować ten proces. Dzięki OnGeo.pl czas diagnozy działki skraca się do zaledwie 5 minut, a kosz profesjonalnej usługi jest nawet dziesięciokrotnie niższy niż przy skorzystaniu z metod tradycyjnych. 

Innowacyjne narzędzie, jakie chcemy przedstawić, pozwoli maksymalnie skrócić proces pozyskiwania informacji na wiele ważnych, w aspekcie sprzedaży i zakupu działki, tematów. Dzięki dostępowi do najpełniejszej zharmonizowanej bazie danych przestrzennych w Polsce, pośrednik będzie mógł szybko znaleźć odpowiedź na każdą wątpliwość obsługiwanego klienta.

Analiza działki z Raportem o terenie OnGeo.pl™ pozwoli w łatwy sposób pozyskać dokumentację do rozmów z klientem. A wszystkie dane prezentowane są w formie przejrzystych map oraz zestawień. Chcesz pokazać klientowi, jaka jest odległość od najbliższych obiektów użyteczności publicznej takich, jak sklepy, przystanki, szkoły, przedszkola, paczkomaty, obiekty sportowe czy inne? Klient pyta dokąd dojedzie z wybranej działki w określonym czasie? Nic prostszego! W Raporcie o terenie OnGeo.pl masz gotową odpowiedź w postaci map. Raport o terenie OnGeo.pl™ pozwala na prezentację potrzebnych informacji w jasny i czytelny sposób.

Co zyskasz dołączając do webinarium dla pośredników nieruchomości?

Dowiesz się:

  1. Jak zoptymalizować swoją pracę, dzięki dostępowi do najpełniejszej informacji przestrzennej na temat badanej nieruchomości;
  2. Jak zweryfikować historię wybranego obszaru, dzięki dostępnym archiwalnym zdjęciom lotniczym;
  3. Jak pozyskać dokumentację o lokalizacji ułatwiającą rozmowy z klientami;
  4. Jak zdobyć konkurencyjną przewagę na rynku pośrednictwa, korzystając z nowoczesnych narzędzi i technologii.

Poznasz:

  1. Największą zharmonizowaną bazę danych przestrzennych w Polsce;
  2. Innowacyjne narzędzie do szybkiej i łatwiej analizy działki.

Zapisz się już dzisiaj! Nie przegap okazji na rozwój swoich umiejętności zawodowych i zdobądź wiedzę, jak zyskać przewagę na rynku. 

Kim jesteśmy?

Działania naszych rozwiązań w obszarze systemów informacji przestrzennej dla ministerstw i innych instytucji na szczeblu centralnym i regionalnym pozwoliły nam stworzyć system, umożliwiający efektywne generowanie danych z różnych źródeł i dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb wymagających klientów.

Zespół OnGeo.pl tworzą specjaliści z wielu dziedzin: geodeci, planiści, prawnicy i informatycy, którzy w codziennej pracy zajmują się gromadzeniem i przewarzaniem danych przestrzennych pochodzących z różnych źródeł. Dane przechodzą zaawansowany proces selekcji, przez co dajemy gwarancję jakości opracowania. W OnGeo.pl dostarczamy wielowymiarowe dane z wykorzystaniem najnowszej wiedzy technologicznej. Przekazujemy kompleksową wiedzę szybko, zbiorczo oraz w przejrzystej formie za pomocą Raportu o Terenie™ w formacie pdf. 

Do zobaczenia na seminarium dla agentów nieruchomości, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo ciekawostek i praktycznej wiedzy! 🚀

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń GIS

OnGeo.pl oferuje profesjonalne szkolenia GIS, których podstawą jest praktyczne doświadczenie zdobyte w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w branży GIS. Nasze szkolenia kierowane są zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z technologią przetwarzania danych przestrzennych, jak i do profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Szeroki wybór tematyki, elastyczność w doborze treści i przyjazna atmosfera, to główne cechy charakteryzujące naszą ofertę szkoleń GIS.

Avatar: Sylwia Zapiór
Sylwia Zapiór

Specjalistka GIS ds. szkoleń