Logotyp Ongeo.pl
503 392 404
kontakt@ongeo.pl

Zapraszamy do współpracy w programie partnerskim OnGeo.pl „diagnoza nieruchomości”

Głosów: 19, średnia ocen: 5
mock

Promuj i zarabiaj z nami! Zamów Indywidualny Kod Partnera Ongeo.pl i zarabiaj 10 % z każdej naszej transakcji.

  • Program partnerski pod nazwą serwisu OnGeo.pl pozwala osobom fizycznym lub prawnym na zarabianie poprzez promocję korzystania z usług serwisu.
  • Jeżeli jesteś zainteresowana/y to skontaktuj się z nami.

Kim jesteśmy?

Misją Portalu Ongeo.pl jest informowanie użytkownika o potencjale inwestycyjnym terenu. Analizując nieruchomość każdy może uzyskać szybką diagnozę wielu uwarunkowań fizycznych i formalnoprawnych terenu, a także informację o jakości życia świadczonej przez najbliższą okolicę. 

Dzięki informacji inwestorzy unikną wielu niepotrzebnych nakładów i pomyłek inwestycyjnych, co przyczyni się w konsekwencji do redukcji zużycia środowiska i energii. Wiedza o terenie poprawi organizację życia i przyczyni się do lepszego urządzenia przestrzeni wspólnej.

Raport o Terenie Ongeo.pl chroni kupującego przed stratami wynikającymi z nabycia nieruchomości obarczonej nieznanymi w trakcie zakupu cechami, które zwykle są przemilczane w ofercie sprzedażowej, a które staną się w przyszłości nieprzewidzianymi i nieplanowanymi kosztami. 

Ongeo.pl to jedyne takie miejsce w Internecie gdzie w ciągu 5 minut, każdy może uzyskać informację o stanie terenu. Koszt nabycia informacji to równowartość obiadu lub równowartość podróży na odległość 100 km. Każdy kto ceni swój czas powinien skorzystać z raportu o terenie – zanim przystąpi do szczegółowej analizy inwestycji. 

Zanim obejrzysz w terenie nieruchomość możesz dowiedzieć się o niej znacznie więcej z Raportu o Terenie Ongeo.pl. Gdy będziesz określać/negocjować cenę będziesz mieć dokument opisujący cechy nieruchomości.

Przejdź do Geoportalu OnGeo.pl i pobierz Raport o terenie

Na czym polega program partnerski OnGeo.pl „diagnoza nieruchomości”?

Program partnerski pod nazwą: „diagnoza nieruchomości” OnGeo.pl pozwala osobom aktywnym na uzyskiwanie wynagrodzenia za promowanie misji wyrównywania szans na rynku nieruchomości

W ramach współpracy udostępniamy partnerowi Indywidualny Kod Rabatowy (IKR). Partner udostępnia w swoich kanałach lub wśród klientów informacje o usłudze Raportu o terenie Ongeo.pl, wraz ze swoim kodem IKR. 

Każdy zakup dokonany z użyciem IKR zasili konto właściciela IKR kwotą 10 % wartości transakcji.  Warunkiem przystąpienia do programu jest podpisanie umowy partnerskiej. Umowę możesz podpisać jako osoba fizyczna lub firma.

Przykład działania:

Zakup dokonany w serwisie OnGeo.pl z użyciem IKR powoduje naliczenie do przychodu Partnera prowizji od transakcji w wysokości procentu ustalonego w umowie partnerskiej (obecnie 10 % od wartości sprzedaży netto). Równocześnie zastosowanie IKR przez klienta końcowego, tj. kupującego Raport skutkuje naliczeniem ustalonej zniżki dla klienta końcowego (obecnie 10 %). Tak więc zarówno Partner jak i Klient uzyskują po 10 % od nominalnej ceny raportu.

Partner samodzielnie rozporządza swoim kodem rabatowym i propaguje go swoim klientom lub/i obserwatorom. Wraz ze wzrostem zasięgów IKR Partner zyskuje szanse na znaczące wynagrodzenie za wykonaną promocję.

W celu zachowania reguł Fair Play i poszanowania efektów pracy Partnerów liczba kodów rabatowych jest limitowana. IKR zachowują ważność w długim okresie czasu z możliwością przedłużenia. Zgodnie z warunkami umowy unieważnienie IKR nastąpi tylko z powodów naruszenia zasad etyki określonych w regulaminie lub w przypadku znikomych aktywności partnera i spadku jego efektywności.

OnGeo.pl prowadzi politykę równego traktowania partnerów i nie będzie prowadzić działań różnicujących szanse poszczególnych partnerów i sukcesu ich IKR.

Bieżący podgląd transakcji z użyciem IKR oraz wartość aktualnie naliczonej prowizji dostępne są w Panelu Partnera serwisu OnGeo.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą to napisz do nas korzystając z formularza pod artykułem lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem: 

Łukasz Kaim

e-mail: lukasz.kaim@ongeo.pl

telefon: 503-393-990

lub

Szczepan Sołtysik

e-mail: szczepan.soltysik@ongeo.pl

telefon: 506-640-448 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Kontakt


Administratorem Państwa danych osobowych jest firma OnGeo AL7 A. Łabaj Spółka komandytowa Sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Józefa Marcika 4, 30-443 Kraków.Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych OnGeo z adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności

Zadzwoń
(pracujemy w dni robocze w godz. 8:00 - 16:00)

Opracowanie redakcji

Artykuł przygotowany przez redaktorów portalu OnGeo.pl

Zdiagnozuj działkę.

Wyszukaj na mapie!

Wpisz: nazwę gminy, nazwę miejscowości lub dzielnicę oraz numer działki, a następnie wybierz działkę z listy podpowiedzi. Np.: Wieliczka, Mała wieś, 63
Wpisz nazwę gminy, miejscowości, nazwę ulicy, numer adresowy. Np.: Wieliczka, ul. Górnicza 10

Ostatnie artykuły

Komentarze (0)

Brak