Współpraca

Zapraszamy do współpracy w programie partnerskim OnGeo

Monika Byś
2022-05-18
~3 min
Post zaktualizowany: 2024-07-16
Głosów: 24, średnia ocen: 5
program partnerski OnGeo

Pragniemy poinformować, iż poszukujemy osób i firm do współpracy w ramach naszego programu partnerskiego! Szukamy specjalistów z branży nieruchomości np.: pośredników nieruchomości, architektów, rzeczoznawców, ubezpieczycieli i inni. Sprawdź szczegóły i dołącz do nas już dziś!

 • Program partnerski pod nazwą: „Kody Rabatowe” serwisu OnGeo.pl pozwala osobom fizycznym lub prawnym na zarabianie poprzez promocję korzystania z usług serwisu.
 • Szczegóły dostępne na naszej stronie OnGeo.pl współpraca.
 • Jeżeli jesteś zainteresowana/y to skontaktuj się z nami.

Poznaj Raporty o Terenie OnGeo.pl

Raport o terenie w portalu OnGeo.pl, to usługa dostępna dla każdego online, umożliwia wykonanie automatycznej diagnozy działki, dzięki któremu poznasz jej potencjał inwestycyjny. W OnGeo.pl dostarczamy wielowymiarowych danych z wykorzystaniem najnowszej wiedzy technologicznej. Przekazujemy kompleksową wiedzę szybko, zbiorczo oraz w przejrzystej formie za pomocą Raportu o Terenie w formacie pdf. Samo generowanie Raportu działki trwa zaledwie 5 minut i odbywa się w trybie online. W Raporcie znajdziesz chociażby:

 • dane z ewidencji gruntów i budynków, czyli wymiary i obwód działki, powierzchnia urzędowa i obliczona, współrzędne punktów załamania linii granicznej działki, grupa rejestrowa, klasa bonitacyjna,
 • informacje o planach miejscowych na obszarze działki i w okolicy oraz przeznaczenie działki w mpzp,
 • rejestr pozwoleń na budowę w okolicy,
 • uzbrojenie terenu w media,
 • miejsca, obiekty i urządzenia potencjalnie uciążliwe w sąsiedztwie,
 • zagrożenia i uciążliwości, czyli tereny: zalewowe, zagrożone stagnacją wody, osuwiskowe,
 • analizę nasłonecznienia w poszczególnych porach roku,
 • powierzchniowe i punktowe formy ochrony przyrody występujące w promieniu 1 km od granic działki,
 • analizę żyzności gleb,
 • strefy ochronne, czyli wokół: turbin wiatrowych, cmentarzy, lotnisk, terenów zamkniętych,
 • analizę zasięgu czasu dojazdu i dojścia,
 • inne, sprawdź jakie na stronie jak to działa OnGeo.pl.

Sprawdź sam dowolną działkę w Polsce!

Zdiagnozuj działkę online samodzielnie z OnGeo.pl
Zdiagnozuj samodzielnie działkę  bez wychodzenia z domu z OnGeo.pl

Program partnerski OnGeo.pl "Kody Rabatowe"

Program partnerski OnGeo.pl powstał po to, aby propagować dobrą praktykę diagnozy działki przed zakupem lub sprzedażą. Wspólną misją portalu OnGeo.pl i jego Partnerów jest zwrócenie uwagi klienta na korzyści i potencjalne ryzyka inwestycji wynikające zarówno z jej indywidualnych cech fizycznych, formalno-prawnych, jak i innych, które mogłyby stanowić zaletę lub przeszkodę podczas realizacji budowy.

Pobierz przykładowy Raport o Terenie:

Dzisiaj wychodzimy z propozycją współpracy do wszystkich, którzy na co dzień zajmują się tematyką nieruchomości, czyli do m.in.: pośredników nieruchomości, rzeczoznawców, ubezpieczycieli, geodetów, osób zajmujących się poszukiwaniem nieruchomości dla klienta, architektów i innych.

Jeżeli…

Prowadzisz stronę internetową, bloga, aktywnie publikujesz w Social Mediach, to ten Program jest także dla Ciebie! 

Na czym polega program partnerski OnGeo.pl?

Program partnerski pod nazwą: „Kody Rabatowe” serwisu OnGeo.pl pozwala osobom fizycznym lub prawnym na zarabianie oraz popularyzowanie dobrej praktyki diagnozy działki, poprzez promocję korzystania z usług serwisu

W ramach współpracy udostępniamy partnerowi Indywidualny Kod Rabatowy (IKR). Partner udostępnia w swoich kanałach lub wśród klientów informacje o usłudze Raportu o terenie, wraz ze swoim kodem. 

Zakup dokonany w serwisie OnGeo.pl z użyciem Indywidualnego Kodu Rabatowego (IKR) powoduje naliczenie do przychodu Partnera prowizji od transakcji w wysokości procentu ustalonego w umowie partnerskiej (przykładowo 10 % od sprzedaży). Z kolei klient końcowy (kupujący Raport o Terenie OnGeo.pl) po zastosowaniu IKR otrzymuje rabat na swój zakup (przykładowo 10 %). 

Partner samodzielnie rozporządza swoim kodem rabatowym i rozdaje go swoim klientom lub/i obserwatorom. 

Pamiętaj!

Jeśli ktoś zakupi Raport o Terenie z użyciem kodu Partnera, zyskuje nie tylko Partner, ale również kupujący, ponieważ każdy otrzyma 10 % rabat na zakupy w OnGeo.pl.

Bieżący podgląd transakcji z użyciem IKR oraz wartość aktualnie naliczonej prowizji dostępne są w Panelu Partnera serwisu OnGeo.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą to napisz do nas korzystając z formularza pod artykułem lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem: 

Paulina Multan

e-mail: paulina.multan@ongeo.pl

telefon: 506-640-579

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Avatar: Monika Byś
Monika Byś

Redaktorka w OnGeo.pl. Analityczka danych i specjalistka rynku nieruchomości.